Usługi i cennik

czyszczenie

Czyszczenie

Czyszczenie obejmuje mycie obuwia specjalistycznymi kosmetykami, usuwanie plam, wymianę sznurówek oraz konserwację obuwia. Mycie odbywa się z użyciem jak najmniejszej ilości wody, i jest nieinwazyjne dla większości materiałów.

Cena: od 49zł

Renowacja

Usługa kompleksowej renowacji zniszczonego obuwia, obejmująca zarówno czyszczenie zabrudzeń, jak i odświeżenie koloru, oraz- w miarę możliwości- poprawę kondycji materiału obuwia, np. pozbycie się rys lub płytkich rozerwań materiału.

Cena: od 119zł

renowacja
asr2017

Custom

Personalizacja obuwia w różnej postaci! Możesz być posiadaczem całkowicie unikalnych kicksów. Od drobnych customów np. zmiany koloru obuwia czy pojedyńczych elementów, aż do dużych zmian.  Stworzymy dla Ciebie projekt od A do Z.

Wycena indywidualna

Pastowanie

Usługa kompleksowej renowacji zniszczonego obuwia, obejmująca zarówno czyszczenie zabrudzeń, jak i odświeżenie koloru, oraz- w miarę możliwości- poprawę kondycji materiału obuwia, np. pozbycie się rys lub płytkich rozerwań materiału. Pomimo wysokiej efektywności usługi renowacji, może się zdarzyć, że nie wszystkie zabrudzenia znikną, dotyczy to przede wszystkim zamszu czy nubuku i tłustych ciemnych plam.

Cena: od 50 zł

pastowanie

Inne usługi:

Full renowacja (170zł), Kredowanie obuwia, Bielenie podeszwy (35zł), Sznurówki (5zł), Nanoprotector (35zł), Ozonowanie (15zł lub 5zł przy usłudze renowacji lub czyszczenia)

  Numer telefonu : 508 608 440

Adres : Sokolnicza 7/17 pawilon 6, 53-676   Wrocław

pucylogowhite